Zveřejňujeme zadání kvalifikačních úkolů

Na víkendové setkání Umělecké šestky 2017 je potřeba se kvalifikovat. Jak to udělat? Vše popisujeme níže. Držíme palce a těšíme se na všechny zaslaná videa, písničky i fotografie.

Na Uměleckou šestku je potřeba se přihlásit a zaslat kvalifikační úkol. Moc se těšíme na Vaše nápady, divadelní scénky a vystoupení, písničky a výtvarná díla. Vše naleznete níže, v textu podmínek. Zadání soutěžních vystoupení (se kterými dorazíte do Mostu) zveřejníme ještě před prázdninami tak, abyste měli čas a prostor se dobře připravit.

Výtvarná šestka

Úkol: Koláž „Mého místa“
Vyrobte 3D koláž z přírodních materiálů prezentující vaše nejoblíbenější šestkové/oddílové místo, kde se cítíte úplně nejlépe. Vaše dílo vyfoťte a fotografii zašlete.
Rozsah není omezen
Zašlete fotografii v dostupné velikosti dokumentující váš výtvor.

Zpívající šestka

Úkol: Píseň o „Mém domově“
Nazpívejte píseň o svém domově.
Žánr není omezen
Zašlete audio v dostupných formátech dokládající splnění úkolu.

Divadelní šestka

Divadlo o „Mém městě“
Připravte si ve své smečce či roji reklamu na své město. Tu sehrajte, natočte na video a zašlete.
Max. 4 minuty
Zašlete video v dostupných formátech odkládající splnění úkolu.

Termín odeslání: 20.9.2017

Adresa pro zaslání: CEV VIANA, Schola Humanitas, Michal Tarant, Ukrajinská 379, 436 01 Litvínov

Kontaktní osoba: Filip Raboch – Filda

Telefon: +420 731 709 558

E-mail: filip.raboch@skaut.cz

Videa, audio soubory nebo fotografie zašlete e-mailem nebo prostřednictvím www.uschovna.cz. Vždy však zašlete nebo přiložte průvodní „list“, abychom si zaslané materiály dobře dokázali přiřadit. Každý zaslaný kvalifikační úkol bude potvrzen, v případě že neobdržíte potvrzující zprávu od br. Fildy do 3 dnů od zaslání, raději znovu napište nebo zavolejte.

Výsledky hodnocení zaslaných úkolů budou oznámeny do 25.9.2017 na kontaktní e-mail oddílu/smečky nebo roje, který bude uveden na průvodce úkolu. Do celkového hodnocení účastníků se bude počítat zaslaná vstupenka i tvorba a vystoupení na akci samotné.